Jak będzie wyglądać moja strona na innej przeglądarce

Gdy tworzy się stronę internetową należy patrzeć na inne przeglądarki. Część z nich może wyświetlić coś zupełnie niepodobnego do Twojej strony. Na szczęście nie musisz instalować wszystkich przeglądarek na swoim komputerze. Możesz wykorzystać do tego istniejące już narzędzia online.

Sprawdź jak Internet Explorer prezentuje stronę na szybko

Internet Explorer zawsze coś pokręci ze stroną, zawsze… Niestety dla nas, jest on używany przez większość obywateli Stanów Zjednoczonych, a więc trzeba się jakoś dostosować. Do tego użyjemy IE NetRenderer. Obsługa jest banalnie prosta – wystarczy wybrać wersję przeglądarki, wpisać adres URL strony i kliknąć Render.

Link: http://netrenderer.com

Sprawdź jak wygląda strona na wszystkich innych przeglądarkach

Ta strona jest naprawdę potęgą. Obsługuje wszystkie najpopularniejsze przeglądarki (oczywiście w różnych wersjach także), ale także i te mniej – miło zaskoczył mnie screen z przeglądarki Lynx, czyli konsolowej przeglądarki internetowej!
Obsługa także jest bardzo prosta. Wpisujemy adres URL strony, wybieramy przeglądarkę/przeglądarki i klikamy Submit. Im mniej przeglądarek wybierzemy, tym screen’y powinny zostać szybciej wysłane. Możemy odznaczyć wszystkie przeglądarki na samym dole strony, klikając na „None”.
W przeciwieństwie do poprzedniej strony, musimy chwilę poczekać, aż obrazy zostaną wysłane. Jeśli korzystamy z serwisu za darmo, to nie będziemy pierwsi w kolejce, także może to trochę potrwać. Do tego, mamy limit wykonanych zrzutów na dzień. Jeśli go wykorzystamy, musimy założyć konto lub poczekać do następnego dnia. Gdy założymy konto i zrobimy kolejną sporą ilość zrzutów, znów wyczerpuje nam się limit i musimy zapłacić, lub oczywiście czekać do następnego dnia.

Link: http://browsershots.org

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge