Jak uzyskać ROOT i wgrać CWM w Samsung Galaxy S2 T-Mobile T989

Pobierz i wypakuj paczkę z plikami

Link Mirror

Podłącz telefon do komputera i włącz tryb ODIN

Podłącz telefon do komputera kablem USB. Po poprawnym zainstalowaniu się sterowników urządzenia (jeśli wcześniej nie podłączałeś telefonu do komputera lub akurat tego portu USB) wykonaj kombinację klawiszową Vol Up + Vol Down + POWER i przytrzymuj te klawisze (jednocześnie) przez 10 sekund. Cokolwiek się dzieje na ekranie, ignoruj to i czekaj, aż ekran się wyłączy i telefon zawibruje.

Wykonaj kolejną kombinację klawiszową: Vol Up + Vol Down + POWER. Przytrzymuj ją aż poczujesz wibrację. Po pokazaniu się ekranu z komunikatem „Warning!! A custom OS…” kliknij Vol Up. W telefonie powinien włączyć się ODIN MODE.

Uruchom ODIN i wgraj „recovery-cmw-hercules.tar”

Z wypakowaniej paczki plików otwórz „odin3 v1.85.exe”. Kliknij przycisk PDA w programie i wybierz plik „recovery-cwm-hercules.tar” z tego samego folderu, w którym znajduje się ODIN. Klikamy START.

Okno ODIN'a po wgraniu CWM

Okno ODIN’a po wgraniu CWM

Skopiuj plik „CWM-SuperSU-v0.87.zip” do pamięci telefonu

Twój telefon powinien uruchomić się ponownie. Po włączeniu, podłącz go do komputera w trybie pamięci masowej (USB storage). Następnie skopiuj plik „CWM-SuperSU-v0.87.zip” do głównego katalogu pamięci telefonu.

Katalog telefonu w trybie USB Storage

Katalog telefonu w trybie USB Storage

Wyłącz telefon i wgraj plik „CWM-SuperSU-v0.87.zip” przez CWM

Odłącz telefon od komputera. Wyłącz telefon kombinacją klawiszy Vol Up + Vol Down + POWER (przytrzymuj przez ~10 sekund jak za pierwszym razem aż poczujesz wybrację).

Wykonaj kolejną kombinację klawiszową: Vol Up + Vol Down + POWER i gdy zobaczysz logo „SAMSUNG” puść wszystkie przyciski. Poczekaj chwilę i Twoim oczom pokaże się CWM. Poruszasz się przyciskami głośności, a zatwierdzasz przyciskiem POWER. Wybieraj kolejno:

  • install zip from sdcard
  • choose zip from sdcard
  • choose zip from internal sdcard (lub choose zip from sdcard – to zależy od tego, gdzie wgrałeś plik „CWM-SuperSU-v0.87.zip”)
  • wybierz plik „CWM-SuperSU-v0.87.zip”
  • najedź na „Yes – Install CWM-SuperSU-v0.87.zip”

Poczekaj na zainstalowanie się paczki. Potem wybierz +++++Go Back+++++ i reboot system now.

Po uruchmieniu się telefonu powinieneś mieć wgraną aplikację SuperSU. Jeśli tak jest, to oznacza, że Twój telefon posiada dostęp do powłoki ROOT i możesz się cieszyć większymi możliwościami telefonu.

Poradnik wzorowany na poście z GalaxyS2ROOT.com

2 komentarzy do “Jak uzyskać ROOT i wgrać CWM w Samsung Galaxy S2 T-Mobile T989

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge