Nowe oferty szaleją na rynku, a ja zostaję z Orange POP

Nowe oferty sieci komórkowych robią niezłe zamieszanie na rynku. Zaczęło się od Nju Mobile, potomka Orange. Później na konkurencję wyszedł RedBull Mobile od Play. Na sam koniec pojawiła się Heyah Non Stop – chyba nie muszę mówić, od kogo?

Nowe oferty na telefon

Nowe oferty na telefon

Nie chcę tu porównywać ofert, bo takich porównań już trochę było. Jeśli jednak chcesz o czymś takim poczytać, to proszę:
Co wybrać? Red Bull Mobile RMB no limits czy NJU na rachunek a może Heyah non stop? – Tomasz Fiedoruk
Zestawienie ofert abonamentowych od Nju Mobile, Heyah oraz RBM – Telix

Plany na zmianę oferty

Od jakiegoś czasu chciałem przejść do Nju Mobile, ponieważ nie korzystam dużo z telefonu, ale czasem jest mi to niezbędne. Nie chcę kupować pakietów interenetowych jednodniowych, bo są nieopłacalne. Pakiety typu 1GB na miesiąc, to dla mnie z kolei za dużo, bo tego nie dam rady wykorzystać. W Nju Mobile płaciłbym za to, co robię, czyli użyję internetu i zapłacę paredziesiąt groszy, w porywach do paru złotych. To samo z rozmowami i SMS’ami.

Dlaczego więc siedzę w Orange POP?

Czyste lenistwo

Lenistwo towarzyszy mi przez całe wakacje. Oczekiwanie na kuriera, użeranie się z nim gdzie ma podjechać, nie sprawiają mi dużej przyjemności. Do tego, nie jestem cały czas w jednym miejscu, bo jak to bywa w wakacje, tymczasowe miejsce zamieszkania się często zmienia. Nie obiecują mi przecież, że dostarczą umowę w 2 dni – znając usługi Orange, nie wiem czego mogę się spodziewać 🙂 Mówię tu cały czas o umowie, kurierze – chodzi o to, że oferta na kartę jest mało opłacalna – wolałbym mieć rachunek.

Ciekawe pakiety/promocje/usługi w Orange

6GB na 2 miesiące za 6zł

Pakiet bardzo ciekawy i o dziwo, bez żadnych haczyków. Dowiedziałem się o nim w ciekawy sposób – niechcący wyłączyłem blokowanie reklam i na Facebook’u po prawej wyświetliła się własnie ta oferta od Orange. Przeszukując Google nie znalazłem dużo informacji – myślę, pewnie coś nowego i dlatego mało o nim wiadomo. Stwierdziłem, że przetestuję. No miło, dostałem 6GB za jedynie 6zł, gdzie wcześniej miałem 500MB za 15zł i to na jeden miesiąc 🙂

365 dni ważności konta dla stałych klientów

Jako dumny klient Orange na kartę od kilku lat (karta kupiona w kiosku, wcześniej miała służyć wyłącznie do internetu w ofercie Orange Free na kartę) mogę aktywować usługę „Konto ważne rok w Orange na Kartę”. Dzięki temu, moje konto jest ważne przez 365 dni. Aktualnie zostało mi 296 dni, a konta ani razu od czasu aktywowania promocji nie doładowałem (miałem około 50 złotych, teraz zostało 10, ale nie śpieszy mi się z kupowaniem kolejnego doładowania). Można też skakać po ofertach Orange, np. ja przeszedłem ze SMART na POP i dalej mam swoje dodatkowe dni. Ciekawa sprawa, że w regulaminie nie ma nic o tym, że dodawać sobie 365 dni można tylko raz (mówię o tym, że 365 dni się skończy, doładujesz i znów aktywujesz tą usługę). Niestety, ale nie nie wiadomo, czy promocja zostanie na długo. W każdej chwili mogą ją wyłączyć, więc nici z następnego przedłużenia, jeśli tak się stanie.

Staż w Orange

Jestem w Orange już jakiś czas i dzięki temu mam niezłe oferty i promocje. Szkoda mi jakoś tego tracić.

I własciwie to tyle. Jeszcze nie podjąłem decyzji o zmianie oferty i nigdzie mi się nie śpieszy 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge